It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Doğalgaz kullanımını sağlamak ve her daim sıcak su ihtiyacını karşılamak için üretilen, makinelere ‘‘kombi servisi” denir. Bir evin olmazsa olmaz demirbaşlarından biri olan kombiler, kullanım açısından büyük kolaylıklar sağlar. Mevcut kombilerin ömrü 7 ila 10 yıl arası değişebilmektedir. Özellikle kış aylarında yoğun olarak çalışan kombilerin her yıl düzenli olarak bakımları yapılmalıdır.

İstanbul Arnavutköy kombi servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız; Teknik plus her türlü kombi bakım servisi hizmetleri vermekteyiz.

 Kombi Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arnavutköy Kombi Servisi; Ev veya işyeri gibi pek çok kapalı alanda kullanılabilen kombiyi kullanırken dikkat edilmesi geren hususlar vardır. Öncelikle, kullanım alanına (m2) göre kombi seçilmelidir. Eğer 150m2 ve üstü bir eviniz veya ofisiniz varsa, küçük ebatlı bir kombi kullanmanız doğru olmaz. Alan geniş olduğu için, kombi ortamı ısıtmak ve sıcak tutmak için sürekli çalışmak zorunda kalır.

Bu durum kombinizin daha çabuk arızalanmasına sebep olur. Arnavutköy kombi servisi olarak önerimiz:” Yoğuşmalı kombi tercih etmenizdir” Yoğuşmalı kombiler, ortamda bulunan atık gazın sıcaklığından yararlanacak şekilde tasarlanmış cihazlar olup, ısı ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Genellikle büyük alanlarda yoğuşmalı kombiler tercih edilir.

Arnavutköy Kombi Servisi
Arnavutköy Kombi Servisi
 • İlk aşamada ateşleme valfi kontrol edilir. Ateşleme valfi hem sıcak su akmasına hem de peteklerin ısınması için ilk aşamadır.
 • Bağlantı noktalarında su sızdırmazlık kontrolleri gerçekleştirilir.
 • Kombi bacası kontrol edilir.
 • Kombi içerisindeki su temizliği gerçekleşir.
 • Brulör servisi hizmeti sunulur.
 • Gaz ayarlarının kontrolleri gerçekleşir.
 • Arızalı elektronik parçaların müşteri onayı ile birlikte değişimi gerçekleşir.
 • Cihaz peteklerinde ısı kontrolü gerçekleştirilir.

Arnavutköy Kombi Servisi – Arızaları nelerdir?

 Kombi kullanılmasında önemli hususlardan bahsetmiştir. Arnavutköy Kombi Servisi olarak; bakım yaptığımız kombilerde genellikle bazı arızaların yaşandığına şahit olduk. Arnavutköy Kombi Servisi olarak; edindiğimiz tecrübelere dayanarak müşterilerimize gerekli tüm uyarıları yaparak, bilgilendirme sorumluluğundayız.

Kombinizin tam verimli çalışması için, peteklerinizin temiz olması gerekir. Petek içerisinde yanan gazdan dolayı is şeklinde kirlenme görülür. Bu durum aynı zamanda vanaların tıkanmasına ve kombinizin boşuna çalışarak elektrik harcamasına neden olur.

Arnavutköy Kombi Servisi olarak ilk önce petek temizliği yapılıp havaları alındıktan sonra kombiniz yine arıza veriyorsa, cihaz üzerinde yazan arıza mesajı okunarak, yorumlanır.

Arnavutköy Kombi Servisi – Kombi arızaları genellikle şu şekildedir:

 • Kurulum hatası veya kullanıcı hataları,
 • Elektrik tesisat sorunları,
 • Su basınç sorunu,
 • Kombi üzerinde bulunan yaz ve kış mevsim modlarının yanlış kullanılması,
 • Peteklerin hava yapması veya tıkalı olması,
 • Gaz vanasının kapalı olması

gibi sorunları sıralayabiliriz. Arnavutköy kombi servisi olarak, tüm arızalara geçici çözümler değil kalıcı çözümler bularak müşterilerimizin mağduriyetini gideriyoruz.

Kombi Bakım Garantisi Nedir?

 Kombi bakımı Arnavutköy kombi servisi ustaları tarafından kontrol edilerek, arıza belirlenir. Garanti kapsamı geçmiş kombilerinize Teknik Plus garantisi sunmaktayız. Arnavutköy kombi servisi ile yapacağınız garanti sözleşmesinde, arıza durumunda yol, işçilik, servis ücreti, parça parası gibi ücretler ödemeden, garanti süresi boyunca her yıl kombi bakımlarınız ücretsiz yapılır.

Garanti süresi talebiniz doğrultusunda 1-3-5 yıl ve daha fazla sürelerde olabilir. Kombi arızanız olduğunda, 444 3 495 numaralı müşteri hizmetlerinden arayabilir veya whatsapp numaralarından mesaj bırakarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. arnavutköy kombi servisi ustalarımız iş yoğunluğuna göre aynı gün içerisinde adresinize gelerek, tüm kombi bakım işlemlerini yerine getirir

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:


1 Yorum

 1. Avcılar Kombi Servisi - 444 34 95

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir