It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi sizlere üst düzey kombi servisi hizmeti sunmaktadır. İnsanlık var olduğundan beri en önemli ihtiyaçları arasında ısınma, barınma ve beslenme gelmektedir ve tüm insanlar bunun için çalışmaktadırlar. Barınma ihtiyacında sonra gelen ısınma ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanması için günümüzde doğalgaz kullanılmaktadır. Isıtma ihtiyacımızı ise kombiler ile karşılamaktayız. Kombide meydana gelecek bir arıza ile kış aylarında büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

En çok ihtiyacınız olduğu zamanda meydana gelebilecek kombi arızalarınız için teknikplus.com.tr Avcılar kombi servisi olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Web sitemizde bulunan iletişim kanallarını arayarak uzman teknik servis personelimiz ile görüşebilirsiniz.

Kombilerde meydana gelen arızalar ve sebepleri;

Kurulum Hatası Kaynaklı Arızalar

Avcılar Kombi Servisi; kurulumda yapılacak olan yanlışlıklar kombinin düzgün çalışmamasını ve bir süre sonra ciddi arızalar vermesine neden olabilmektedir. Kurulumdan kaynaklı arızalar genel olarak gaz ve su tesisatı kaçakları, yanlış boru kaynağı, kullanılması gerekenden farklı çapta boru kullanılması, yanlış yada kalitesiz radyatör vanası kullanılması gibi kurulum kaynaklı hatalardan dolayı arızalar oluşabilmektedir. Bu durumda Avcılar Kombi Servisi ile iletişime geçerek arızanın problemini çözebilirsiniz.

Kurulum sırasında yapılan yanlışlıklardan dolayı arızalar sonucunda kombinin ısıtma veriminde düşüş yaşanmasına neden olmaktadır. Genelde bu durumlarda kurulumdan kaynaklı arıza olacağı değerlendirilmediği için bu durumlar direk kombiye mal edilmekte ve kullanıcılara ciddi maliyet oluşturacak durumlar oluşturulabilmektedir. Teknik Plus olarak uzman ekibimiz kurulum hatalarını tespit ederek sizleri yüksek maliyetten kurtarmaktadır.

Avcılar Kombi Servisi Su Tesisatı Basınç Arızası

Avcılar Kombi Servisi
Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi öneriyor: Kombilerin verimli ve düzgün bir şekilde çalışabilmesi için belirli bir basınç oranında su bulundurması gerekmektedir. Bazı kombilerde su basınç oranında meydana gelen yükselme ve düşmelerde kombi çalışmayı durdurmakta ve kendini korumaya almaktadır. Ancak bu özellik olmayan kombilerde basıncın düşmesi yada azalması ve uzun süre bu durumda kullanılması ciddi arızalara neden olabilmektedir.

Kombilerin sağlık bir şekilde çalışabilmeleri için su basınç oranının ortalama 1.5 basınç değerinde olması gerekmektedir.

Kullanıcı kaynaklı oluşan arızalarda genelde kombinin kullanım kılavuzunun bulunmaması yada eksik bilgiler olmasından kaynaklı olmasından dolayı kaynaklanan arızalardır. Bu arızaları sıralamamız gerekirse;

  • Gaz Vanası Kapalı İken Kombinin Çalıştırılması yada Çalışırken Gaz Vanasının Kapatılması:
    Kombilerde kullanıcılar tarafından en büyük yapılan hata gaz vanasının kombi çalışırken kapatılmasıdır. Bu durumlarda kombinin tekrar düzgün çalıştırılabilmesi için kombinize bazı ayarların yapılması gerekmektedir. Bu durumla karşılaşılması durumunda 444 34 95 teknik servisle iletişime geçilmesi gerekmekte ve kombinin çalışmaya zorlanmaması gerekmektedir.
  • Gaz Vanası Kapalı İken Kombinin Çalıştırılması yada Çalışırken Gaz Vanasının Kapatılması:
    Kış aylarına gelindiği zaman kombinin petek moduna yani kış moduna alınması gerekmektedir. Yaz aylarında ise bunun kapatılması gerekmektedir. Birçok kullanıcı bunu unutarak kıştan yaz moduna geçerken derece ayarından sıfırlama yapmaktadır. Bu durumda kombi hala çalışmaya devam edeceği için düşük ısıda çalışmaktan dolayı arıza verebilecektir.

Avcılar Kombi Servisi Elektrik Voltajından Kaynaklı Arızalar

Elektrikle çalışan tüm cihazlarda olduğu gibi kombilerde de elektriği ani kesilmesi ve gelmesi voltajının ayarlanamaması gibi durumlarda kombilerin elektrik tesisatında arıza meydana gelebilmektedir. Bu nedenle kombilerinizi uzun süre kullanabilmek ve elektrik voltajından kaynaklı arıza ile karşılaşmamak için voltaj dengeleyici kullanmanız gerekmektedir.

 Kombileriniz için her türlü teknik destek için 444 34 95 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:


Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 1 Oy: 5]

1 Yorum

  1. Metin Nazif AYDIN

    Evime kombi servisi olarak gelen SAMET İNAN diye yetkiliniz, bakımı gerçekten çok temiz ve titizlikle gerçekleştirdi. Teşekkür ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir