It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi ile iletişime geçmenin en kolay yolu! Size en yakın kombi servisi ile iletişime geçerek adresinize aynı gün içerisinde kombi servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınızı garantili olarak onaracak olan ekibimiz; onarım sonrası ücretsiz bakım hizmeti de sunmaktadır. Kombi Bakımı hakkında daha fazlasını öğrenmek için https://teknikplus.com.tr/kombi-bakimi/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Isıtma ve soğutma sistemleri; yerinde onarım grubuna dahil olan ürünlerdir. Bu sebeple cihazı adresten almak mümkün değildir. Bayrampaşa Kombi Servisi adresinize ulaşarak cihazınızla ilgili problemleri aynı gün içerisinde gidermektedir.

Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi çağrı destek merkezi üzerinden hızlı ve garantili olarak servis imkanı sunar. Kombi ürünlerinin genel başlık altında problemleri benzerdir. Bu problemlerin genel sebebi kombinin düzenli olarak çalıştırılmaması, kurulum hatalarının var olması, elektronik kart arızası ve benzer kombi arızaları ile kombi çalışmamaktadır. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki; her mevsim başlangıcında ısıtma veya soğutma sistemleri mutlaka bakım yapılmalıdır. Bakım hem kombi ömrünü uzatır hem de arızaların sık sık olmasını engeller. Arızanın takibi ve çözümü elbette ki kısa vadede mantıklıdır. Fakat kombinin devamlı olarak arıza vermemesi için düzenli kombi bakımı yaptırmalısınız.

Bayrampaşa Kombi Servisi
Bayrampaşa Kombi Servisi
 • İlk aşamada ateşleme valfi kontrol edilir. Ateşleme valfi hem sıcak su akmasına hem de peteklerin ısınması için ilk aşamadır.
 • Bağlantı noktalarında su sızdırmazlık kontrolleri gerçekleştirilir.
 • Kombi bacası kontrol edilir.
 • Kombi içerisindeki su temizliği gerçekleşir.
 • Brulör servisi hizmeti sunulur.
 • Gaz ayarlarının kontrolleri gerçekleşir.
 • Arızalı elektronik parçaların müşteri onayı ile birlikte değişimi gerçekleşir.
 • Cihaz peteklerinde ısı kontrolü gerçekleştirilir.

Garantili Servis İmkanı

Bayrampaşa Kombi Servisi gerçekleştirdiği tüm onarımları; garantili biçimde ilerletmektedir. +1 yıl boyunca garanti imkanı sunmakta olan servisimiz tüm işlem aşamalarını resmi olarak sürdürmektedir. Dilerseniz onarım veya bakım aşamalarını SMS ile bilgilendirme alabilirsiniz. Maksimum 5 iş günü içerisinde onarımı tamamlanmakta olan kombi ürünlerinin düzenli olarak bakım hizmeti talep eden müşterilerimize %25 indirim imkanı da sunmaktayız.

Bayrampaşa Viessmann Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Bayrampaşa Kombi Servisi, Bayrampaşa Kombi Bakımı, Bayrampaşa Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Bayrampaşa Demirdöküm Kombi Servisi: Bayrampaşa kombi servisi ile iletişime geçerek Demirdöküm Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Bayrampaşa Kombi Servisi, Bayrampaşa Kombi Bakımı, Bayrampaşa Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Buderus Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Buderus Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Bayrampaşa Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Baymak Kombi Servisi: Bayrampaşa kombi servisi ile iletişime geçerek Baymak Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Bayrampaşa Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kombi Servis hizmetini aynı gün talep edebilir miyim: Elbette çağrı destek merkezimizi arayarak aynı gün içerisinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Onarım sonrası tekrar arızalanması durumunda kaç ay garanti imkanı bulunuyor: 1 yıl boyunca servisimiz üzerinden destek alan tüketicilere destek hizmeti sunmaktayız.
 • Cihazı kaç gün içerisinde onarmaktasınız: Cihaz aynı gün içerisinde onarılması mümkünse onarılmaktadır. Fakat yedek parça tedariği gereken hususlarda onarım süresi 2 ile 3 iş günü uzamaktadır.

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:


Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir