It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Teknik Plus olarak Beşiktaş ve bölgesinde Beşiktaş Kombi Servisi olarak hizmet veren firmamız deneyimli ekibi, yılların vermiş olduğu birikim ve gerekli teknik malzemeleri ile hizmet vermektedir. Beşiktaş ilçesi ve mahallelerinde kombi bakımı, kombi montajı, petek temizleme, kombi tamiri gibi alanlarda sizlere üstün hizmet vermekteyiz.

Teknik servis alanında yapmış olduğumuz hizmetler ve parça değişimleri 1 yıl garanti altındadır. Teknik Plus olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde öncelikli amacımız uygun fiyat ve kaliteli işçilik sağlamaktır. Teknik servis personelimiz 7 gün 24 saat hizmet vermekte olup tüm marka kombiler için hizmet verilmektedir.

Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi olarak kombi cihazları için yerinde bakım, onarım ve montaj hizmeti verilmektedir. Deneyimli ve eğitimli teknik personelimiz Beşiktaş ilçesinin tüm mahallelerine hizmet verebilecek şekilde teknik donanıma sahiptir. Beşiktaş Kombi Servisi Bakım ve onarım hizmetlerimizde sağlık bakanlığınca belirtilen COVID19 tedbirleri kapsamında alınması gereken önlemler alınmaktadır.

Beşiktaş Kombi Servisi Bakım ve onarım ile ilgili tüm işlemler mümkün olduğunca en hızlı şekilde yerinde yapılmaktadır. Onarım işlemlerinde sizlerin de görüşleri alınarak orjinal yedek parça kullanılmakta ve sizler için en uygun olacak fiyat politikası tercih edilmektedir. Zamanında yapılacak kombi bakımları ile kombilerinizin kullanım ömrünün uzaması için tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Beşiktaş Petek Bakım ve Temizliği

Beşiktaş Kombi Servisi
Beşiktaş Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi Servisi – Kombilerin ısıtma verimliliğini etkileyen en büyük etkenlerden biriside peteklerin yani radyatörlerin temizliği ve bakımıdır. Radyatörler sıcak su kullanımından ve bir süre sonra oluşacak olan paslanmalar nedeniyle tıkanmakta ya da kanalların akış alanının azalması meydana gelmektedir. Bu durumda da peteklerden az su akacağı ya da hiç akmayacağı için ısınma olmamaktadır.

https://teknikplus.com.tr/apartman-kazan-bakimi/ linki üzerinden merkezi sistemlerde kazan bakımı nasıl yapılır daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Peteklerin zamanında temizlenmesi ile kış aylarında ısınma verimliliğiniz artacak ve kombiniz daha az yakıt harcayacaktır. Petek temizliği yapılırken öncelikle kombinizin su dağıtım tesisatı temizlenir ve daha sonra peteklerin temizliğine geçilir.

Peteklerin temizliği yapılırken önce evdeki tüm petekler tek tek özel kimyasallar ile temizlenir ve daha sonrasında tüm peteklere birden su verilerek peteklerden akan suyun berrak olması beklenir. En son koruyucu bir sıvı madde peteklere verilir ve temizleme işlemi tamamlanır.

Beşiktaş Kombi Bakımı

Beşiktaş Kombi Bakımı olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden biriside kombi bakımıdır. Bakım işlemlerinde öncelikli amacımız kombilerin zamanla tozlanacak ve kirlenecek olan parçalarının temizlenmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede kombilerin ısıtma verimliliği ve doğal gaz harcaması giderleri azaltılarak kombilerin kullanım ömürlerinin uzatılması sağlanmaktadır.

Beşiktaş Viessmann Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Beşiktaş Kombi Servisi, Beşiktaş Kombi Bakımı, Beşiktaş Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Beşiktaş Demirdöküm Kombi Servisi: Beşiktaş kombi servisi ile iletişime geçerek Demirdöküm Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Beşiktaş Kombi Servisi, Beşiktaş Kombi Bakımı, Beşiktaş Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Buderus Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Buderus Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Beşiktaş Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Beşiktaş Kombi Arıza Tespiti ve Onarımı

Kombilerde meydana gelen arızaların doğru zamanında tespit edilmesi ve onarılması çok önemlidir. Bu sayede kombilerde daha büyük arızalar meydana gelmesi ve maddi kayıplar olması engellenmektedir. Beşiktaş kombi servisi hizmetimiz ile hızlı bir şekilde kombi arıza tespiti ve onarımı işlemleri en üstün hizmet standartlarında yapılmaktadır.

Kombilerinizde meydana gelen arızalar ve kombi bakımlarının yapılması konusundaki ihtiyaçlarınız için teknikplus.com.tr web sitemizden ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:


Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir