It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Beyaz Eşya Servisi ile iletişime geçmenin en kolay yolu! Size en yakın Beyaz Eşya servisi ile iletişime geçerek adresinize aynı gün içerisinde Beyaz Eşya servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınızı garantili olarak onaracak olan ekibimiz; onarım sonrası ücretsiz bakım hizmeti de sunmaktadır. Beyaz Eşya Bakımı hakkında daha fazlasını öğrenmek için https://teknikplus.com.tr/beyaz-esya-servisi/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Isıtma ve soğutma sistemleri; yerinde onarım grubuna dahil olan ürünlerdir. Bu sebeple cihazı adresten almak mümkün değildir. Beyaz Eşya Servisi adresinize ulaşarak cihazınızla ilgili problemleri aynı gün içerisinde gidermektedir.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi çağrı destek merkezi üzerinden hızlı ve garantili olarak servis imkanı sunar. Beyaz Eşya ürünlerinin genel başlık altında problemleri benzerdir. Bu problemlerin genel sebebi Beyaz Eşyanin düzenli olarak çalıştırılmaması, kurulum hatalarının var olması, elektronik kart arızası ve benzer Beyaz Eşya arızaları ile Beyaz Eşya çalışmamaktadır. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki; her mevsim başlangıcında ısıtma veya soğutma sistemleri mutlaka bakım yapılmalıdır. Bakım hem Beyaz Eşya ömrünü uzatır hem de arızaların sık sık olmasını engeller. Arızanın takibi ve çözümü elbette ki kısa vadede mantıklıdır. Fakat Beyaz Eşyanin devamlı olarak arıza vermemesi için düzenli Beyaz Eşya bakımı yaptırmalısınız.

Garantili Servis İmkanı

Beyaz Eşya Servisi gerçekleştirdiği tüm onarımları; garantili biçimde ilerletmektedir. +1 yıl boyunca garanti imkanı sunmakta olan servisimiz tüm işlem aşamalarını resmi olarak sürdürmektedir. Dilerseniz onarım veya bakım aşamalarını SMS ile bilgilendirme alabilirsiniz. Maksimum 5 iş günü içerisinde onarımı tamamlanmakta olan Beyaz Eşya ürünlerinin düzenli olarak bakım hizmeti talep eden müşterilerimize %25 indirim imkanı da sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Beyaz Eşya Servis hizmetini aynı gün talep edebilir miyim: Elbette çağrı destek merkezimizi arayarak aynı gün içerisinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Onarım sonrası tekrar arızalanması durumunda kaç ay garanti imkanı bulunuyor: 1 yıl boyunca servisimiz üzerinden destek alan tüketicilere destek hizmeti sunmaktayız.
  • Cihazı kaç gün içerisinde onarmaktasınız: Cihaz aynı gün içerisinde onarılması mümkünse onarılmaktadır. Fakat yedek parça tedariği gereken hususlarda onarım süresi 2 ile 3 iş günü uzamaktadır.
Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir