It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Beykoz Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kombi özellikle kış aylarında ev ve iş yerlerinde zaman geçiren kişilerin ısınmak için vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacına çözüm üreten kombiler, konforlu bir kullanım sunar. Küçük ya da büyük işletmeler için farklı özelliklerde üretilen kombilerin bakımı da çok önemlidir.

Kombiden en yüksek performansı almak ve tasarruf etmek için kombinin sorunsuz ve arızasız çalışması gerekir. Bu kapsamda da kombilerin yılın belirli dönemlerinde bakım yapması şarttır. Beykoz kombi servisi olarak, yılın her günü ve saati müşterilerimize kombi bakım hizmeti vererek, konforlu ve kaliteli bir ısınma sağlamaları için çalışmaktayız.

Beykoz Kombi Servisi

Kombi bakımı kişilerin ev ve iş yerlerinin ısınması ve sıcak su ihtiyaçlarının her an, sorunsuz bir şekilde karşılanması için gerekli bir işlemdir. Kombi bakımı beklenmeyen arızalar dışından yılın belirli dönemlerinde, özellikle kış aylarına girmeden önce yapılmalıdır.

Bunun nedeni ise yaz aylarında uzun süre çalıştırılmayan kombilerde herhangi bir arıza ya da sorun meydana gelip gelmediğini anlamaktır. Bu kapsamda kombi bakımı ise her zaman yetkili servis ekiplerine bırakılmalıdır. Aksi halde bakım ve tamir sırasında orijinal olmayan parçalar takılabilir ya da sorun tam anlamıyla çözülemeyebilir.

Beykoz Kombi Servisi
Beykoz Kombi Servisi
 • İlk aşamada ateşleme valfi kontrol edilir. Ateşleme valfi hem sıcak su akmasına hem de peteklerin ısınması için ilk aşamadır.
 • Bağlantı noktalarında su sızdırmazlık kontrolleri gerçekleştirilir.
 • Kombi bacası kontrol edilir.
 • Kombi içerisindeki su temizliği gerçekleşir.
 • Brulör servisi hizmeti sunulur.
 • Gaz ayarlarının kontrolleri gerçekleşir.
 • Arızalı elektronik parçaların müşteri onayı ile birlikte değişimi gerçekleşir.
 • Cihaz peteklerinde ısı kontrolü gerçekleştirilir.

Kombi Bakımı Yaptırmanın Dezavantajları

Kombi, doğalgaz, elektrik ve su ile çalışan bir sistemdir. Bu sistemde ortaya çıkabilecek bir sorun kombinin tamamen çalışmasının durmasına ya da daha fazla su ve enerji harcamasına yol açar. Bu yüzde Beykoz kombi bakımı her yıl düzenli aralıklarla yapılmalı. Gaz kaçağı, su kaçağına dikkat edilmeli, baca ve petekler de temizlenmelidir.

Aksi halde kombi daha fazla su ve enerji harcayacak ve bu cebinize olumsuz bir şekilde yansıyacaktır. Maddi zararın yanı sıra kombinizden yüksek verim alamayacağınız için kaliteli bir ısınma da gerçekleşmeyecektir. Beykoz kombi servisi bu kapsamda kombi bakımı sırasında tüm detayları inceleyerek, sizlerin kombi kullanımında en yüksek verimi almanızı sağlamaktadır.

Beykoz Kombi Servisi Avantajları Nelerdir?

Beykoz Kombi Servisi yaptıran kişiler ev ve işyerlerinde hem maddi anlamda hem de verim anlamında kar eder. Kombi bakımları düzenli olarak yapılır ya da arıza durumunda sorun ilerlemeden yetkili servis tarafından müdahale edilirse ekonomik olarak ortaya çıkan zarar azalır. Bunun yanı sıra yüksek verimde çalışan kombiler daha az enerji harcar ve bu durum da faturalara olumlu yansır. Sorunsuz çalışan kombilerin kullanıldığı alana sağladığı sıcaklık da maksimum seviyede olacağı için zorlu kış şartlarını konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kombi bakımında dikkat edilmesi gerekenler:

Kombi arızalandığında sorunun daha da büyümemesi için kombi bakımının yetkili bir servis tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Kombiniz uzun süreli kullanımdan dolayı bozulmuş olabilir, bir parçası eskimiş, kırılmış ise değiştirilmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda yetkili olmayan kombi servisleri orijinal olmayan parçalar ile tamiri gerçekleştirdiği için arıza kısa süre sonra tekrar edebilir. Bu yüzden eve gelen servis elemanının yetkili belgesini kontrol ettikten sonra servisi almaya dikkat ediniz.

Beykoz Kombi servisi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Kombi alırken markasına dikkat ettiğiniz kadar tamir sırasında hizmet aldığınız yetkili servis de önemlidir. Yetkili servisin belgelerinin tam olması, parça değişiminde orijinal parçaları kullanması ve gerçekleştirdiği her işlem için bilgi vererek sizden onay alması önem arz eder. Aksi halde anlaştığınız ücretten daha yüksek fiyatlarla karışılabilirsiniz. Bu tür aksilikler yaşamamak için Beykoz kombi servisi ekibimizle iletişime geçerek detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Beykoz Kombi Servis Markaları

Beykoz Viessmann Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Beykoz Kombi Servisi, Beykoz Kombi Bakımı, Beykoz Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Beykoz Demirdöküm Kombi Servisi: Beykoz kombi servisi ile iletişime geçerek Demirdöküm Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Beykoz Kombi Servisi, Beykoz Kombi Bakımı, Beykoz Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kombi Servis hizmetini aynı gün talep edebilir miyim: Elbette çağrı destek merkezimizi arayarak aynı gün içerisinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Onarım sonrası tekrar arızalanması durumunda kaç ay garanti imkanı bulunuyor: 1 yıl boyunca servisimiz üzerinden destek alan tüketicilere destek hizmeti sunmaktayız.
 • Cihazı kaç gün içerisinde onarmaktasınız: Cihaz aynı gün içerisinde onarılması mümkünse onarılmaktadır. Fakat yedek parça tedariği gereken hususlarda onarım süresi 2 ile 3 iş günü uzamaktadır.

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:


Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir