It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Beyoğlu Kombi Servisi ile hızlı ve garantili onarım ekibiyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Özellikle kış aylarında ev ve iş yerlerimizde en büyük yardımcımız ve en çok ihtiyaç duyduğumuz yardımcımız kombiler olmaktadır. İyi bir ısıtma ve verimli bir doğal gaz harcaması için kombilerin mutlaka kış gelmeden önce kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Kombiler sadece kış aylarında değil yaz aylarında da çok ihtiyaç duyduğumuz malzemeler arasında gelmektedir.

Beyoğlu Kombi Servisi

Beyoğlu Kombi Servisi
Beyoğlu Kombi Servisi

Beyoğlu Kombi Servisi – Evlerde su ısıtmada, banyoda sıcak su için ve evlerimizi ısıtmada kombilerden faydalanırız Bakımları zamanında yapılmayan kombilerin içerisindeki bazı parçalar zamanla deformasyona uğramaktadır.

Bakımı yapılmayan kombiler hem daha az ısıtmakta hem de daha fazla yakıt harcaması yaparak ciddi bir maliyet oluşturmaktadır. Ayrıca bakımsızlıktan dolayı oluşacak olan parça bozulmaları ile de hem zaman hem de maddi kayıplara yol açabilmektedir.

Teknikplus olarak deneyimli ekiplerimiz ile Beyoğlu Kombi Servisi hizmetimiz ile bakım ve onarımda uygun fiyat politikası ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Beyoğlu Kombi bakımı çok önemli bir hizmet türüdür. Zamanında ve doğru bir şekilde yapılacak olan kombi bakımları ile ısınmadaki verimlilik artacak ve kombi çalışırken daha az yakıt harcaması yapacaktır. Bu sayede hem cebinizi koruyacak hem de kış aylarında sıcak bir ortamda sevdikleriniz ile hoş vakit geçirebilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Beyoğlu Kombi bakımı öneriyor > Bakım yapılmadan önce kombinin sıcak su ve kalorifer ısıtma ısıtmadaki durumları kontrol edilir, performans ölçütü ile kombinin eksikleri belirlenir. Ardından kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir dışarıdan bakıldığı zaman belli olamayacak şekilde su sızdırması olabilir. Daha sonrasında kombinin içi açılarak iç aksamdaki parçalarda ve motorda tozlanma durumu kontrol edilir ve parçalar sökülerek toz temizlenmesi yapılır.

Kombinin temizliği yapıldıktan sonra elektrik bağlantıları, gaz bağlantıları, ateşleme sistemi, su vanaları bağlantı noktaları gibi noktalar kontrol edilerek değişme zamanı gelen ve değişmesi gereken parçaların değişme işlemi yapılır. Beyoğlu Kombi Servisi ile iletişime geçerek kombinin onarımını tamamlayabilirsiniz.

Beyoğlu Kombi Servisi

Kombilerde en önemli noktalardan birisi baca sistemidir. Kombide yakılan gazın yanması ile oluşan atık gaz baca sistemi ile dışarı atılır. Bu atılan gazın bacadan atılmaması durumunda insan sağlığına ciddi zarar verebilmektedir.

Beyoğlu Kombi Servisi öneriyor > Kombi servisinin ciddi manada önemi vardır. Kombinize bakım ve onarım yaptıracağınız zaman evinize gelen servisin kombi bakım ve onarımı konusunda yetki belgesi olup olmadığını sorgulamanız gerekmektedir. Daha sonrasında servis elemanının yeterli malzeme bulundurup bulundurmadığı ve hangi işlemlerin yapılacağını size bakım öncesinde anlatması gerekmektedir.

Servis elemanının bakıma ya da tamire başlamadan önce hem kombi için hem de kendisi için güvenlik önlemlerini alıp almadığını gaz ve ısıtma testi ile sızdırmazlık durumunun kontrol edilmesi gerekmektedir.

Kombi Bakımı Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi bakımı yaptırmak çok önemli peki kombi bakımları yapılmazsa ne olur? Öncelik zamanında bakım yapılmazsa kombinin çalışma ömrü kısalır. Fabrika ayarlarında belirtilen gaz harcaması ve ısıtma verimlilikleri sağlanmaz. Kombinizin bakımı aksarsa ani bozulmalar olabilir ve yüksek maliyetle karşılaşabilirsiniz.

Beyoğlu kombi servisi hizmetimizden uygun fiyat ve kaliteli işçilikle faydalanarak kombinizin ömrünü uzatmak için tek yapmanız gereken teknikplus.com.tr adresinden bizlerle iletişime geçmektir.

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:


Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 1 Oy: 5]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir