It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts

Brulör servisi diğer bir terimle kazan servisi olarak hizmet sunan Teknikplus.com.tr üzerinden ürünün onarım ve bakım süreci hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Katı veya sıvı fark etmeksizin her ısı kaynağının mutlaka kullandığı kazan sistemi bulunur. Kimi kullanıcılarda devasa büyüklükte bulunurken kimi kullanıcılarda ise gözle görülmeyen noktalarda kullanılır. Brulör içerisinde yer alan katı veya sıvı maddelerle tepkimeye girerek yanma etkisini oluşturur. Kazanın asıl amacını yerine getiren madde; brulördür. Brulör arızası durumlarında ise kazanın önemi kalmaz ve ısı ihtiyacını karşılayamayız.

Brulör Servisi

Birçok marka brülör ürünü bulunmaktadır. Brülör servisi ile iletişime geçmeden önce mutlaka mesleki yeterlilik belgesi hakkında evrak talep etmelisiniz. 25 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sistem gruplarına hizmet sunmakta olan Teknikplus.com.tr ürünlerinize aynı gün içerisinde mobil ekip yönlendirmesi gerçekleştirerek ürünün arıza kontrollerini gerçekleştirmektedir..

Birden fazla brülör çeşidi bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmeden önce enerji kaynağını mutlaka kesiniz!

Brulör Arızaları

Brulör Servisi
Brulör Servisi

Brulör çalışmıyor başlığı altında birden fazla arıza sebebi ve çözümü bulunmaktadır. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki; ürün hakkında bilgi sahibi değilseniz lütfen yetkili servis ile iletişime geçmelisiniz. Aksi taktirde iş güvenliği unsurlarını aşarak hem üründe hem de kişisel olarak kalıcı hasarlar bırakabilirsiniz.

 • Cihaz ön süpürme yapıyor fakat, ana brulör devreye gireceği zaman arızaya geçip ikaz lambası yanıyor: Tesisatınızdaki havayı kontrol ediniz. Ana ve emniyet solenoid vanalarından herhangi biri tam manasıyla çalışmıyor, olabilir. Solenoid vanalarına gelen elektrik akımını kontrol ediniz. Ateşleme trafosunu kontrol ediniz. Yanma havası uygun olmayabilir.
 • Cihaz ön süpürme yapıyor fakat, ana brulör hiç devreye girmiyor:
  Hava Presostatı istenilen değerden daha yüksek bir değere ayarlanmış olabilir. Hava Presostatı bağlantı noktalarında problem olabilir.
 • Brülörde ön alev oluşuyor fakat ana alev oluşmuyor:
  İyonizasyon çubuğuna akım gelmiyor. İyonizasyon uçları ön alevde olmayabilir. İyonizasyon çubuğu istenilen değerlerde akım üretemiyordur.

ve benzeri brulör arızası için bizimle çağrı destek hattımızdan iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı destek hattımızı aramak için 444 3 495 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Brulör Servisi Sunduğumuz Markalar

 • Riello Brulör Servisi
 • Technolima Brulör Servisi
 • Anderson Brulör Servisi
 • Madas Brulör Servisi
 • Gastech Brulör Servisi

 

Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 1 Oy: 5]

3 Yorum

 1. Arnavutköy Kombi Servisi - 444 34 95

 2. Beykoz Kombi Servisi - Teknik Plus

 3. Tuzla Kombi Servisi - Teknik Plus

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir