It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
  Daikin Servisi adresinize aynı gün içerisinde Klima Servisi personellerinin yönlendirilmesini sağlamaktadır. Hızlı ve garantili onarım imkanı sunmakta olan Daikin Servisi, cihazın en kısa süre içerisinde onarımı için gerekli kontrol ve analiz gerçekleştirir. İlk aşamada ürünün durumunu hakkında tarafınıza resmi olarak bilgi sağlamaktayız. Onayladığınız taktirde ürünün yerinde onarım imkanı sunmaktayız. İstanbul’un tüm noktalarına hizmet imkanı sağlayan Daikin Servisi; maksimum 3 iş günü içerisinde onarımı tamamlamaktadır. Onarım sonrasında +1 yıl boyunca garanti imkanı sunmakta olan Daikin Servisi ile iletişime geçmek için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Daikin Klima Servisi

Mitsibushi Klima Servisi çağrı destek merkezi üzerinden hızlı ve garantili olarak servis imkanı sunar. Klima ürünlerinin genel başlık altında problemleri benzerdir. Bu problemlerin genel sebebi klimanın düzenli olarak çalıştırılmaması, kurulum hatalarının var olması, elektronik kart arızası ve benzer klima arızaları sebebiyle ürün çalışmamaktadır. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki; her mevsim başlangıcında ısıtma veya soğutma sistemleri mutlaka bakım yapılmalıdır. Bakım hem klima ömrünü uzatır hem de arızaların sık sık olmasını engeller. Arızanın takibi ve çözümü elbette ki kısa vadede mantıklıdır. Fakat klimanın devamlı olarak arıza vermemesi için düzenli klima bakımı da  yaptırmalısınız.

Garantili Daikin Servisi

Daikin Klima Servisi gerçekleştirdiği tüm onarımları; garantili biçimde ilerletmektedir. +1 yıl boyunca garanti imkanı sunmakta olan servisimiz tüm işlem aşamalarını resmi olarak sürdürmektedir. Dilerseniz onarım veya bakım aşamalarını SMS ile bilgilendirme alabilirsiniz. Maksimum 5 iş günü içerisinde onarımı tamamlanmakta olan Klima ürünlerinin düzenli olarak bakım hizmeti talep eden müşterilerimize %25 indirim imkanı da sunmaktayız. Daikin Klima Servisi: Klima servisi ile iletişime geçerek Daikin Klima Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Daikin Klima Servisi, Daikin Klima Bakımı, Daikin Klima montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz. Daikin Klima Servisi: Daikin Klima servisi ile iletişime geçerek Daikin Klima Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Daikin Klima Servisi, Daikin Klima Bakımı, Daikin Klima montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz. Daikin Klima Servisi: Klima servisi ile iletişime geçerek Daikin Klima Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Klima Servisi, Klima Bakımı, Klima

kurulumu hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz. Daikin Klima Servisi: Klima servisi ile iletişime geçerek Daikin Klima Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Klima Servisi, Klima Bakımı, Daikin Klima kurulumu hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz. Daikin Klima Servisi: Daikin Klima servisi ile iletişime geçerek Daikin Klima Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Klima Servisi, Klima Bakımı, Daikin Klima kurulumu hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.  
Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir