It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Esenyurt Kombi Servisi; kombinizin güvenliği ve evinizi ısıtmak ve suyu problemsiz kullanmak için kombinizin biraz bakıma ihtiyacı vardır. Düzenli güvenlik kontrolleri, işlerin iyi bir şekilde ilerlemesine yardımcı olabilir ve acil onarım ihtiyacını önleyebilir. Yıllık kombi servisinize yönelik kılavuzumuzla tüm bunlar hakkında daha fazla bilgi edinin. Teknik Plus kombi servisi olarak Esenyurt Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz. Kombinizin bakımını ve tamirini bilgili mühendis ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt Kombi Servisi

Esenyurt Kombi servisi, bir tesisatçı veya mühendis tarafından yapılan manuel bir incelemedir. Kombiyi herhangi bir olası arıza veya sorun için inceleyecek ve içindeki belirli parçalara bakım yapacaklar, büyük bir arızaya neden olmadan veya potansiyel bir güvenlik riski oluşturmadan önce herhangi bir sorunu yakalamaya yardımcı olacaklardır.

Yeni kombilerin çoğunun bir üretici garantisi ile geldiğini belirtmek gerekir, ancak çoğu durumda, geçerli olabilmesi için, kombinize her 12 ayda bir Esenyurt Kombi Servis yaptırmanız gerekecektir. Kombinizi etkili ve verimli çalışmasını sağlamanın en iyi yollarından biri, kalifiye bir mühendisten yıllık bir kombi servisi rezervasyonu yapmaktır.

Esenyurt Kombi Servisi
Esenyurt Kombi Servisi

Kombinizi incelemek için Teknik Plus‘tan bir tesisatçı veya kombi uzmanı kiralayabilirsiniz, ancak gazla çalışan bir sisteminiz varsa, bunların Gaz Güvenliğine kayıtlı olması çok önemlidir. Bir kombi üzerinde uygun niteliklere sahip olmayan bir mühendis hem yasadışı hem de tehlikelidir.

Eğer emin değilseniz, kombi işini yapmak için nitelikli olup olmadıklarını söyleyen mühendisin Gaz Güvenli Kartını görmek isteyebilirsiniz.

Esenyurt Kombi Onarımı Neleri İçerir?

Esenyurt Kombi Servisi, Kombinizi incelerken ve bakımını yaparken bir mühendisin yapacağı birkaç önemli kontrol vardır. Kontrol edilecekler: Kombinizin içinde ve dışında herhangi bir korozyon veya sızıntı belirtisi için. Tüm kontroller güvenli ve verimli çalışıyor mu. Gaz basıncının çok yüksek veya düşük olup olmadığı.

Tüm iç parçalar temiz ve güvenli mi. Evinize salınan herhangi bir toksik emisyon (karbon monoksit gibi) için. Kapağı çıkarmak mümkün değilse, mühendis cihazdan ne kadar karbon monoksit pompalandığını kontrol etmek için bir Baca Gazı Analizi testi gerçekleştirecektir. Yoğuşmalı bir kazanınız varsa, mühendisimiz yoğuşma tuzağını çıkaracak ve temizleyecektir. Kazan Servisi ile iletişime geçmek için bize ulaşabilirsiniz.

Neden Esenyurt Kombi Bakım’a İhtiyacınız Var?

 Hatalı veya bakımsız bir kombi, bir dizi sorunun nedeni olabilir ve hatta güvenliğinizi riske atabilir.

* Sağlık ve Sosyal Bakım Departmanına göre, her yıl yaklaşık 4.000 kişi A & Z’ye karbonmonoksit zehirlenmesi yaşıyor, her yıl 200 kişi hastaneye kaldırılıyor ve yaklaşık 50 kişi ölüyor.

Bu ölümcül gazın kokuyla tespit edilmesi imkansızdır, bu nedenle gazlı cihazların yakınında bir karbon monoksit alarmı bulundurmalı ve herhangi bir sızıntıyı erken tespit etmeye yardımcı olmak için düzenli bakım yaptırmalısınız. Teknik Plus olarak kombilerinizin düzenli bakımını yapmaktayız ve herhangi bir riskin oluşmaması için kombilerinizin güvenliğini sağlamaktayız. Bir Teknik Plus uzmanı tutarak siz de kazaların önüne geçebilirsiniz.

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:


Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir