It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Yılda minimum 1 kez kombi bakım servisinden geçmesi gereken kombiler, enerji tasarrufu sağlaması açısından azami derecede önemli sayılmaktadır. Kombilerinizin ekonomik açıdan maliyetlerinin katlanmaması ve yüksek seviyeli verimlilikte çalışması için kombi bakım servisi hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda 1 yılı dolduran kombilerde oluşması muhtemel arıza veyahut da problemlerin önlemini almaktayız.

Eyüp Kombi servisimizden yararlanan değerli müşterilerimiz enerji tasarrufu sağladığı gibi kombileri daha uzun ömürlü olup yüksek verimlilikte fayda sağlamalarına olanak tanımaktayız. Bunun yanı sıra Eyüp kombi bakımı servisimizden yararlanan müşteriler, kombi kullanımından doğan fatura ödemelerinde bakım yaptırmayan kişilere nazaran daha düşük seviyeli ödeme planına göre ödemelerini yapmaktadır.

Eyüp Kombi Servisi Süreci

  • Eyüp Kombi Bakım öncesi kaloriferin yanma durumu ile sıcak suyun yanma durumunu denetlemekteyiz. Sonrasında kombinin su geçirmez olup olmadığını gözden geçirmekteyiz. Denetleme işlemlerinden sonra kombi içinin ne kadar tozlandığı tespitini yapmaktayız. Kombi içi oldukça tozlanmış ise temizleme işlemini uygulamaktayız.
  • Kombinin iç bölmesinde yer alan hatlar ile elektrik bağlantı yerlerini kontrol işleminden geçirmekteyiz. Kombinin bir parçası olan baca fanını ise Eyüp kombi servisi olarak temizleme işleminden önce denetlemekteyiz. Sonrasında kombi içinde bulunan suyu boşaltmaktayız.

  • Genleşme adı verilen tankın havasını ölçtükten sonra düşük seviyede çıkması durumunda hava basımı işlemini uygulamaktayız.
  • Önce brülör servisi sonrasında yanma deposunun temizlik işleminden geçirmekteyiz. Ateşleme bölümü denetlendikten sonra gerekli duyulduğu takdirde temizleme işlemini yapmaktayız. Sonraki aşamada ise gaz ayarlarını gözden geçirmekteyiz.
  • Kombinin alt bölmesinde yer alan kalorifer filtresi sökülüp temizleme işlemi yapmaktayız. Sonrasında geri yerine takma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Boşaltılan suyu yeniden ekleyip bar seviye durumunu 1,5 seviyesine çıkaracak şekilde çalıştırmaktayız.
  • Kombinin içinde sıcak su ve petek varken çalıştırılıp herhangi bir problem olmadığı durumunu size aktarmaktayız.
Eyüp Kombi Teknik Servisi Hizmet Detayları:

Eyüp Kombi servisi hizmet sektöründe 25 yıldır süren bilgi, birikim ve deneyimin sağladığı katkılarla sizlere daha iyi hizmet vermek için çağrı destek merkezimiz ile iletişime geçerek istediğiniz güne rezervasyon kaydınızı oluşturmanıza imkan tanımaktayız. Bunun yanı sıra kombi servis hizmetimizden 1 yıl süresince hizmet gören müşterilerimize garanti kapsamında kombi servis imkanı sunmaktayız.

Eyüp  Kombi servis hizmetinde kombinizin onarım ve bakım işlemleri aynı gün içerisinde yapılabildiği gibi bazı onarım işlemleri durumunda birkaç gün uzayabilmektedir. Bu durumun sebebi ise kombide arızalanan veyahut da yedek parça gereksinimi duyan sorunlar oluşabilmektedir. Kombi için parça temini yapabilmek adına onarım ve bakım işlemlerini en fazla 2 ya da 3 gün gibi bir süre zarfı içinde tamamlamaktayız.

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Viessmann Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Eyüp Kombi Servisi, Eyüp Kombi Bakımı, Eyüp Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Eyüp Demirdöküm Kombi Servisi: Eyüp kombi servisi ile iletişime geçerek Demirdöküm Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Eyüp Kombi Servisi, Eyüp Kombi Bakımı, Eyüp Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Eyüp Buderus Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Eyüp Buderus Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Eyüp Ferroli Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Eyüp Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Eyüp Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Eyüp Baymak Kombi Servisi: Eyüp kombi servisi ile iletişime geçerek Eyüp Baymak Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Kombi Servisi, Kombi Bakımı, Eyüp Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Kombi Servis Yetkilileri:

 

Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 1 Oy: 5]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir