It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Merkezi Isıtma Servisi

Kazan servisi; haznedeki kimyasalı ısıya enerjisine çevirerek ortamın ısı kaynağı ihtiyacını gidermektedir. Farklı türlerde kazan tipleri olsa da tek amaca hizmet etmektedir. Odun, petrol, benzin, doğalgaz ve benzeri kimyasallarla çalışan kazan türleri bulunur. Tüm kazan türleri mevcut olan enerjiyi ısıya çevirerek ısı ihtiyacını giderir.

Kazan Servisi ile iletişime geçmeden önce mutlaka mesleki yeterlilik belgesi bulunan kazan servis firmaları ile iletişime geçiniz. Bu tip ürünler endüstriyel ısıtma sistemleri grubuna dahil olmaktadır. Bu sebeple gözden kaçırılacak ufak bir detayda ilgili ürünün onarımı mümkün olmayabilir. 

Kazan Servisi

Bu tip sistemler enerjiyi daha verimli kullanması ve son tüketicinin kullandığı enerji miktarının tasarruflu biçimde yayılmasını sağlaması amacıyla üretilmiştir. Genellikle ticari işletmelerde bulunmakta olan fakat bazı apartmanlarda da kullanılmaktadır. Özellikle apartman kazan bakımı hizmetini sıklıkla sunmaktayız. 

Öncelikli şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; bu tip sistemlere mutlaka düzenli kazan bakımı yaptırmalısınız. Ürünün daha verimli çalışmasını istiyorsanız ve işlevini tam manasıyla yerine getirmediğini düşünüyorsanız onarım öncesinde keşif ekiplerimizden destek alarak ürünün durumu hakkında resmi olarak bilgilendirme talebinde bulunabilirsiniz. 

Kazan Servisi veya Brülör servisi ile iletişime geçmeden için çağrı destek hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Kazan Servisi

Birçok avantaj sağlamakta olan kazan sisteminin tercih edilmesinin ilk sebebi; yakıttan tasarruf sağlamaktır. Arızalanması durumunda oldukça acil ihtiyaç haline gelen ve sistem bakımından hassas dinamiklerden oluştuğu için doğru kazan servis firması ile iletişime geçmelisiniz. 

Kalorifer Kazan Tamiri

Türkiye’de en yaygın olarak iki farklı tip kazan çeşidi bulunmaktadır: 

 • Katı Yakıtlı Kalorifer Kazan Tamiri
 • Sıvı ve Gaz Yakıtlı Kalorifer Kazan Tamiri

Kalorifer kazan tamiri hizmetinde en sık karşılaşılan durumlar arasında boruların tıkanık olması veya sıcaklığı yeteri derecede diğer alanlara aktaramaması yer alır. Isının kaynaktan kalorifer kazanı boruları yardımıyla diğer bölgelere gitmesinin birçok sebebi bulunur. Boru tıkanıklığı bu sebeplerin başında yer alınır. Aniden bozulan ve ısı kaynağının olmaması durumlarında boru körleme adı verdiğimiz işlem yapılarak kalorifer kazanının ömrü bir süre daha uzatılabilir. Ancak çok sağlıklı olmamakla beraber çok uzun süre boyunca sizleri idare etmeyecektir.

Kalorifer Kazanı Boru Yenileme

Kalorifer kazanının arızasının olmadığı ve boruların yeterince performans gösteremediği durumlarda kalorifer kazanı tamiri işlemi adı altında boruların değiştirilmesini önermekteyiz. Tüm bağlantı noktaları sökülerek sıfır parça ile değişim sağlanır. Bu tür işlemlerde mutlaka yetkili kazan servisi ile iletişime geçmenizi öneririz. Oldukça hassas ve ustalık gerektiren bir işlemdir. İşlemi yaptırmadan önce resmi evrakla anlaşma imzalamanızı tavsiye ederiz.

Kalorifer Kazan Değişimi Tamiri

Kazanın mevcut durumu göz önüne alınarak bu hizmeti sunabiliriz. Mevcut kazan dairenizde bulunan kazanın onarılması mümkünse ürünün tamir işlemleri gerçekleşir. Eğer borularda ve benzer aksamlarda problem yaşamıyorsanız o halde aynı gün içerisinde adrese ulaşacak olan mobil ekiplerimiz ürünün durumunu sorgulayarak ürün hakkında sizlere resmi olarak bilgi sunacaktır.

Kazan Servisi Sunduğumuz Markalar

 • Kubuş Kazan Tamiri
 • Alfa Kazan Tamiri
 • Ar-ge Kazan Tamiri
 • Beta Kazan Tamiri
 • Çağrı Kazan Servis
 • Yunus Kazan Tamiri
 • Tahzan Kazan Tamiri
 • Olimpiyat Isı Kazan Tamiri
 • Demirdöküm Kazan Servis
 • Alarko Kazan

ve benzeri markaların onarım veya bakımlarını talep edebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz;

 1. Kombi Servisi
 2. Kombi Bakımı
 3. Kombi Montajı
Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 1 Oy: 5]

3 Yorum

 1. Brulör Servisi - 444 34 95

 2. Kazan Servisi, Brülör Servisi, Kazan Bakımı, Kazan Arızası - 444 34 95

 3. Apartman Kazan Bakımı - 444 34 95

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir