It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Kombi Montajı

Kombi Montajı birçok son kullanıcı tarafından hatta sektörel firmalar arasında dahi sadece taşıma ve montaj işlemi olarak uygulanır. Fakat kombi montajı ustalık ve hassas el işçiliği isteyen bir hizmettir. Mimari firmaların hazırladığı şemalar doğrultusunda taşınması gerekir. Bu durumları dikkate almayan kişiler ise kombi arıza verdiği durumlarda ürünün bozulduğunu düşünür. Fakat ürün doğru biçimde taşınmadığı taktirde arıza ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumu kombi servis hizmetinde bahsettik. 

Kurulum esnasında doğru şekilde montajı gerçekleşmeyen ürün verimli olarak çalışmayabilir. O an çalışsa dahi sonraki aşamada tekrar arıza konuma geçebilir. Ürün içerisinde yer alan basınç, su ve gazın doğru şekilde tahliye olması ve peteklere dağılması gerekir. 

Kombi Baca Montajı

Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Kombi montajı nasıl yapılır? işlemini sıklıkla duymaktayız. Hangi aşamadan başlamaktadır ve süreç nasıl devam etmektedir. Öncelikli olarak kombi ürünün kurulumu gerçekleşti mi, garanti kapsamı altında mıdır bu soruların cevabını bulmalısınız. Eğer cihazın garantisi devam ediyorsa ve marka cihaza destek sunuyorsa ücretsiz olarak kombi montajı hizmetini tamamlayabilirsiniz.

Cihazı servis çağırarak tüm elektrik aksamlarının sökülmesi gerekir. Bu işlem çok hassas olmamakla beraber elektronik parçalarına herhangi zarar gelmemesi durumunda kolaylıkla taşınabilir. Taşınacak ev, ofis veya benzeri alandaki işlemlerin daha hassas olduğunu söyleyebiliriz.  Bu aşamada bir şema üzerinde kurulum gerçekleştirilmelidir.

Kombi Baca Montajı

Kombi Baca Montajı; bu hizmetin en önemli faktörleri arasında yer almaktadır. Kombi baca uzatması, hermetik ya da yoğuşmalı kombilerde atık gazın dışarı çıkmasını ve temiz havanın içeri girmesini sağlayan ve rüzgâra karşı emniyet koruyucusu bulunan kombi baca seti kullanılmalıdır. Bu sayede can ve mal güvenliğinizim sağlamış olursunuz.

Kombi baca montajı yapılırken teknik şartnamelerde belirtilen kurallara göre bağlantı yapılmalıdır. Hazırda kombi ile birlikte gelen baca setinin yetmediği durumlarda kombi teknik servisinden ilave baca uzatma veya ilave dirsek talebinde bulunabilirsiniz.

Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]