It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Kombi Bakımı, günlük yaşantımızda ertelenen ve maalesef sıklıkla üstünde durmadığımız bir hizmettir. Son tüketici tarafından gereksiz bulunan veya ekstra efor kaybına sebebiyet veren hizmetler arasında yer alır. Elektronik cihazların temelinde elektronik parçalar oluşturur. Bu parçalar verilen komut ve içerisinde yer alan akım yönüne doğru işlevini gerçekleştirir. Yapılması istenmeyen, olması gerektiği gibi hareket eden temellerden oluşmamaktadır. Bu sebeple cihaz içerisinde yer alan parçaların düzenli kombi bakımı hizmetine tabi tutulması zorunluluktur. Aslında bakım ve muayne işlemlerini birçoğumuz şahidiz. Her gün kullandığımız otomobillerin bakımını aksattığımız zaman nelerle karşılaşacağımızı az çok biliyoruz. Düzenli kullanılan veya kullanılmayan cihazların bakım biçimleri farklı olsa da mutlaka kombi bakımı hizmetinden yararlanılmalıdır.

Kombi Bakımı Gerekli mi?

“Kombi Bakımı Gerekli mi? ” sorusunun cevabı direkt olarak bellidir, aslında. Her elektronik cihaz gibi kombi ürünlerinde düzenli bakım yapılması şarttır. Aksi taktirde ürünün kullanım ömrü diğer ürünlere göre daha kısadır. Peki kombi bakımı yaptırmazsanız ürün hemen bozulur mu? Elbette ki hayır. Hiçbir ürün bakım yapılmadığı taktirde anında sonuç vermez. Bu tüm markalar için geçerlidir. Fakat ürün markasına göre de değişiklik göstermektedir. Her ürün içerisinde kullanılan dinamik parçalar aynı değildir ve binaların alt yapılarına göre farklılıklar gösterebilir. Düzenli servis hizmeti talep eden ve bakımları zamanında yapılmış ısıtma veya soğutma sistemleri diğer ürünlerle karşılaştırıldığında çok daha fazla tasarruflu çalışır. Çağrı destek merkezimiz; 25 yılı aşan tecrübesiyle sizlere kombi servisi hizmeti sunmaktadır. Adresinize aynı gün içerisinde servis yönlendirmesi gerçekleştirmekte olan çağrı merkezimize ulaşmak için 444 3 495 numaralı kombi servis çağrı merkez hattını arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Faydaları

Kombi bakımı faydaları arasında en temel sebep harcanan enerjinin daha tasarruflu kullanılmasıdır. Elektrik ve doğalgaz ihtiyacını üreticinin uygun gördüğü rakamlarda tüketerek son kullanıcının bütçesine doğrudan katkı sağlar. Bununla beraber kullanım konforunda da artış sağlanır. Örneğin; peteklerin daha verimli biçimde ortamı ısıtmasına olanak sağlar. Kombi bakımı faydaları arasında bir diğer sebep ise, ürünün arızalanması ve yüksek tutarlarda maliyet tablosuyla karşılaşmanızı engeller. Sürpriz rakamlarla karşılaşmak yerine düzenli kombi bakım hizmetinden yararlanarak ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Haftanın yedi günü çağrı destek hattı üzerinden hizmet sunan merkezimiz; aynı gün servis imkanı da sunmaktadır. Kombi Bakımı Fiyatları

Kombi Bakımında Sunulan Hizmetler

 • Kombi su sızdırma testi
 • Kombi emniyet kontrolü
 • Ateşleme fonksiyonlarının doğru çalışıp / çalışmadığı
 • Mevcut bacası bulunan ürünlerin; baca kontrolü
 • Gaz tetikleme ve basınç ayarları
 • Kombinin brülör ve yanma kontrolleri
 • Isı eşanjör kontrolü
 • Sıcak su giriş ve çıkışında bulunan pisliklerin temizlenmesi
 • Filtre temizliği
 • Genleşme tankının kontroleri
 • Fan kontrolü ve temizliği

Sıkça Sorulan Sorular

Demirdöküm Kombi bakım ücreti 2020: Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

Eca Kombi bakım ücreti 2019 : Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

Vaillant Kombi bakım ücreti 2019 :Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

Kombi Bakım Fiyatları 2020: Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

Kombi Bakım ücretleri 2020: Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

Baymak kombi bakım fiyatları 2019: Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

Kombi Bakım Ücreti 2020: Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

Buderus kombi bakım Ücreti 2020: Servisimizi arayarak fiyat talep edebilirsiniz.

 
Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 0 Oy: 0]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir