It is a long established fact that a reader of a page when looking at its layout.

Contacts
Arnavutköy Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi, ev ve iş yerlerinin ısıtılması ve sıcak su ihtiyacının karşılanması için kullanılan bir teknoloji üründür. Kombiler yapılan son düzenlemelerle yoğuşmalı zorunluluğuyla üretilir, böylelikle daha tasarruflu ve verimli bir kullanım imkanı sunar. Kombi Servisi önceden sadece büyükşehirlerdeki ev ve iş yerlerinde kullanılırken, doğalgaz hatlarının Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmasıyla küçük yerleşim birimlerinde de kombi kullanımı görülmeye başlamıştır.

Kombi kullanımının artması kombi bakımını da beraberinde getiren bir süreçtir. Kombiler sadece arızalandığında değil, belirli periyotlarla kontrol edilmelidir.

Bu kapsamda Şile kombi servisi olarak, profesyonel ekiplerimiz ile tüm bakım ve arıza tespit konularında müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Şile Kombi Servisi

Kombi kullanımı kış aylarında vazgeçilmez bir davranıştır. Özellikle soğuk havalarda küçük, büyük ölçekli ev ve iş yerlerinin ısıtılması için ihtiyaç duyulur. Bu süreçte kombi arızalanması ise kullanıcıların zor zamanlar yaşamasına neden olur. Bu yüzden kombi bakımı çok önemlidir.

Şile Kombi bakımını yaptırmadığınız takdirde kombinizin ömrü kısalır, ilk günkü verim ve performans ile çalışmaz, daha fazla enerji harcar ancak daha az ısıtır. Daha yüksek bir doğalgaz yakımı olduğu için ayarlarda bozulma gelir ve ekonomik açıdan yüksek maliyetlerle cebinize zarar verir.

Bu yüzden Şile kombi servisi ekiplerimizle iletişime geçerek hem yıllık kombi bakımları için randevu alabilir hem de ihtiyaç duyduğunuz her anda arıza tespiti ve tamiri için hizmet alabilirsiniz.

Şile Kombi Servisi
Şile Kombi Servisi

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Şile Kombi Servisi hizmeti alırken güvenilir bir servis firmasından hizmet almanız çok önemlidir. Doğru servis ekipleri ile çalışmaya başladıktan sonra kombide belirli bir teknik aksaklık varsa tamir edilir. Kombi genel bakımında ise ilk önce kombinin bacası temizlenir. Ardından sırsıyla fan ve yanma hücrelerinin temizliği yapılır.

Şile Kombi Servisi Temizlik işlemlerinin ardından ise çakmak kısmı ayarlanır. Burada kombinin sensör, desibel, baca çekişi ve alev çıkışındaki basınları kontrol edilir. Kombi peteklerinin filtreleri temizlenip havası da alındıktan sonra son olarak reglajı ayarlanır ve kombi kullanıma hazır hale getirilir.

Kombi bakımı yapılırken nelere dikkat edilmeli?

Şile Kombi bakımı yaptırmak için profesyonel bir servis yetkilisi ile çalışmalısınız. Bu yüzden evinize gelen servis çalışanının ilk olarak yetkili belgesini kontrol edin. Bakıma başladığı sırada ise sizin onayınızın alınarak işlemlerin yapılmasını sağlayın. Aksi halde ek masraflar karşınıza çıkabilir. Kombinizin arıza tespitinin ardından hizmetini onaylayın. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra da kombinizi çalıştırarak sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Kombinin çalışma performansının artması için bakımını aksatmamak ve kullanım kılavuzuna uygun çalıştırmak çok önemlidir. Yeni yasal düzenlemeler ile birlikte yoğuşmalı kombi üretimi zorunlu olduğu için kombilerin çalışma performansları eski yoğuşmasız kombilere göre daha düşük olabilir. Bu yüzden kombi bakımlarını dönemsel olarak yaptırmalı, su ve elektrik kaçağı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Özellikle yaz aylarında uzun süre kullanılmayan kombileri kış ayına girmeden önce kontrol edilmeli, rutin bakımından sonra çalıştırmalısınız.

Şile Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi gerçekleştirdiği tüm onarımları; garantili biçimde ilerletmektedir. +1 yıl boyunca garanti imkanı sunmakta olan servisimiz tüm işlem aşamalarını resmi olarak sürdürmektedir. Dilerseniz onarım veya bakım aşamalarını SMS ile bilgilendirme alabilirsiniz. Maksimum 5 iş günü içerisinde onarımı tamamlanmakta olan kombi ürünlerinin düzenli olarak bakım hizmeti talep eden müşterilerimize %25 indirim imkanı da sunmaktayız.

Şile Viessmann Kombi Servisi: Kombi servisi ile iletişime geçerek Viessmann Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Şile Kombi Servisi, Şile Kombi Bakımı, Şile Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Şile Demirdöküm Kombi Servisi: Şile kombi servisi ile iletişime geçerek Demirdöküm Kombi Servisi ürünleri hakkında daha fazla destek talebinde bulunabilirsin. Şile Kombi Servisi, Şile Kombi Bakımı, Şile Kombi montajı hizmetleri için 444 34 95 numaralı çağrı destek merkezini arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Kombi Servis hizmetini aynı gün talep edebilir miyim: Elbette çağrı destek merkezimizi arayarak aynı gün içerisinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Onarım sonrası tekrar arızalanması durumunda kaç ay garanti imkanı bulunuyor: 1 yıl boyunca servisimiz üzerinden destek alan tüketicilere destek hizmeti sunmaktayız.
  • Cihazı kaç gün içerisinde onarmaktasınız: Cihaz aynı gün içerisinde onarılması mümkünse onarılmaktadır. Fakat yedek parça tedariği gereken hususlarda onarım süresi 2 ile 3 iş günü uzamaktadır.

Kombi alırken dikkat edilmesi gerekenler?

Kombi almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan birincisi kombi markası, ikincisi kombinin özellikleri, üçüncüsü ise kombinin garanti kapsamı ve süresidir. Bunun yanı sıra kombi bakımı sırasında hizmet alacağınız servis yetkili firmasının güvenilir olup olmamasıdır.

Şile kombi servisi bu kapsamda yılların deneyimi, güveni ve profesyonel ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Siz de kombi bakımı kapsamında hizmet almak için ekiplerimiz ile iletişime geçebilir, saat ve gün rezervasyonu ile ekiplerimizin bakım için size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Diğer İlçelerin Kombi Servis Yetkilileri:

Lütfen içeriği oylayın.
[Toplam: 1 Oy: 5]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir